ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ТЕЛЕВИЗОРОВ
г. Харьков, ул. Суздальские Ряды, 9, ТЦ «Дом Торговли» 61033 г. Харьков, УКРАИНА
0800-330-837

Купити телевізори BLAUPUNKT

У даній категорії немає товарів.

Купити телевізор Blaupunkt в інтернет-магазині Top TV

Телевізор Blaupunkt повністю підтверджує думку про неймовірну якість німецької техніки, з тією лиш обмовкою, що вартість останнього неочікувано невисока та доступна практично для кожного українця. Зареєстрований у Німеччині бренд випускає надійні та технологічні ТВ з широким набором актуальних функцій. Пристрій ідеально впишеться в інтер’єр завдяки мінімалістичному дизайну.

Купити телевізор Blaupunkt за вигідною вартістю можна в інтернет-магазині Top TV. Ми пропонуємо широкий асортимент ТВ і від інших провідних виробників – Samsung, Philips, LG, Kivi тощо. Телевізори з великою діагоналлю та з роздільною здатністю 4К чи невеликі апарати за доступною ціною – у нас є із чого вибрати.

Технічні характеристики телевізора Blaupunkt

Сучасний ТВ від німецького бренду виробляється з використанням останніх технологій, а тому відповідає вимогам користувача.

  1. Тип монітора у пристроях – LED. Підсвітка на світлодіодах – найбільш поширене та економічно вигідне рішення. З одного боку, досягається відмінна якість картинки – яскравість, деталізація, соковитість та реалістичність кольоропередачі. З іншого – такий ТВ споживає небагато електроенергії, а тому дозволить заощаджувати на енергоносіях.
  2. У модельному ряду можна знайти телевізор Блаупункт з діагоналлю від 32 до 65 дюймів. Як обрати пристрій оптимальної діагоналі? Відстань від місця посадки до точки кріплення монітору має дорівнювати 3-4 діагоналям ТВ: в цьому разі ви зможете детально роздивитися зображення, проте й очі не будуть втомлюватися.
  3. Діагональ пов’язана із роздільною здатністю телевізора. У невеликих моделях реалізована технологія HD із щільністю 1366х768 світлових точок, в середніх апаратах – Full HD (1920х1080 пікселів), а повноформатні монітори оснащуються 4К технологією (3840х2160 пікселів). Чим вища роздільна здатність, тим краще буде промальована картинка. Проте варто відзначити, що у повній мірі відчути прогресивність технології 4К вдасться під час перегляду контенту відповідної якості, а його не так багато сьогодні.
  4. Оснащення функцією Смарт ТВ дозволить передивлятися не лише звичні канали, але й фільми з онлайн сховищ в інтернеті, грати, спілкуватися у соцмережах.

Купити телевізор Блаупункт можна будь-якими зручними способами – готівкою при самовивозі, передплатою на карту, оплатою безготівкового рахунку чи на виплат.