ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ТЕЛЕВИЗОРОВ
г. Харьков, ул. Суздальские Ряды, 9, ТЦ «Дом Торговли» 61033 г. Харьков, УКРАИНА
0800-330-837

Купити телевізори AIWA

LED телевизор AIWA JH32DS700S_rev.2020
LED телевизор AIWA JH32DS700S_rev.2020
5/5 1

LED телевизор AIWA JH32DS700S_rev.2020

5885грн

кредит от грн/мес

Ожидается 1-2 дня

Купить в кредит от грн/мес

Smart TV: есть / VESA: 200 х 200 / Wi-Fi: есть / Веб-камера: нет / Диагональ экрана: 32" / Звуковая система: 2 х 10 Вт / Изогнутый экран: нет / Поддержка 3D: нет / Разрешение экрана: 1366x768 / Разъемы: HDMI/USB
LED телевизор AIWA JU65DS700S

17388грн

кредит от грн/мес

Ожидается 1-2 дня

Купить в кредит от грн/мес

Smart TV: есть / VESA: 400 х 200 / Wi-Fi: есть / Веб-камера: нет / Диагональ экрана: 65" / Звуковая система: 2 х 10 Вт / Изогнутый экран: нет / Поддержка 3D: нет / Разрешение экрана: 3840x2160 / Разъемы: HDMI/USB

Купити телевізор Aiwa в інтернет-магазині Top TV

Вихід на ринок побутової техніки Aiwa став черговим підтвердженням того, що продукція китайського виробництва відповідає високим критеріям якості та надійності в експлуатації. Телевізійну апаратуру збирають на заводі, який працює з 2005 року та охоплює декілька виробничих ліній. На кожному етапі збірки діє суворий контроль якості, після чого кожна одиниця перевіряється на експлуатаційні характеристики протягом декількох годин. Увага до деталей та фокус на високому рівні виготовлення, разом із оптимальною ціною телевізора Айва, зробили його одним із найбільш привабливих варіантів у своєму ціновому сегменті.

Шукаєте, де можна недорого придбати сертифіковану побутову техніку? Купити телевізор Айва варто в інтернет-магазині Top TV. В нашому каталозі представлені ТВ виробництва Manta, а також Samsung, Philips, LG та інших торгових марок. Наші консультанти допоможуть обрати модель, враховуючи ваші побажання та бюджет на покупку, організують швидку доставку замовлення по Україні.

Технічні характеристики та ціна телевізора Aiwa

На ринку України можна купити телевізори Айва серії, всі моделі якої поєднує чітка, барвиста, насичена картинка та чистий звук. Основні характеристики апаратів:

  1. Модельний ряд представлено ТВ з діагоналлю 24, 32, 39 та 50 дюймів. В каталозі можна обрати апарат як у невелику кухню чи спальню, так і простору вітальню для видовищного перегляду кінофільмів по вечорам. Щоб узяти модель із оптимальною діагоналлю екрану, виміряйте відстань від точки установки телевізора до місця посадки. Вона має дорівнювати 2-2,5 діагоналям вибраної електроніки: так ви зможете візуально охоплювати всю картинку, а очі не будуть втомлюватися.
  2. Типи дисплею – LED, в основі роботи яких світлодіоди. Екрани мають великий експлуатаційний термін та витримують складні умови використання, а також споживають відносно небагато електроенергії.
  3. Для покращення якості звучання в телевізорі Aiwa за конкурентною ціною реалізовано Hi-Fi модуль Super Bass TV. Технологія забезпечує незвичайно глибокий та низький бас, оптимальний саунд на середніх частотах та чистоту високих частот.
  4. Платформа Smart TV на операційній системі Android 7.0 Nougat надає можливості для необмеженого серфінгу по улюбленим сховищам контенту.
  5. Частота розгортки в 60 Гц робить навіть дуже динамічну зміну кадрів комфортною для очей та реалістичною.

Моделі оснащені вбудованими тюнерами для перегляду аналогового, цифрового та супутникового телебачення. Для підключення пристроїв – безліч роз’ємів (USB, Scart, HDMI тощо).

Де купити телевізор Айва

Сертифікований телевізор Aiwa за доступною ціною є в інтернет-магазині Top TV. Також в асортименті представлена продукція інших торгових марок. Доставка здійснюється по всій території України, форма оплати – будь-яким зручним способом.